SIIX Hungary Kft. állásajánlatai

Tulajdonosunk Japán első számú elektronikai termékeket gyártó vállalata, melynek fő profilja az autóipari részegységek, valamint ipari elektronikai egységek gyártása. Magyarországi telephelyünk a legkorszerűbb technikai berendezésekkel van felszerelve, és kiemelt helyet foglal el a vállalatcsoporton belül.

Vezető lennél vagy a szaktudásodat szeretnéd kamatoztatni?

Add be hozzánk a jelentkezésed!

Miért mi?

Japán vezető elektronikai vállalata,

a legkorszerűbb berendezésekkel dolgozhatsz,

új projektekben vehetsz részt,

és egy jó közösség tagja lehetsz!

SUPERVISOR (PCBA) lehetsz, ha

igazi vezetői vénával rendelkezel,

tehetségedet már más elektronikai cégnél is megcsillogtattad,

büszke vagy a határozottságodra,

a munka kiváló elvégzését nem csak a kollégáidtól, hanem magadtól is elvárod,

Microsoft Office világában sem veszel el (word, excel)

ha pedig angolul is tudsz akkor még inkább nyerő lehetsz.

Felelősségteljes feladatokkal látnánk el, mint például:

a termelési tevékenységek koordinálása és kontrollja több műszakos munkarendben

az alapanyag megfelelő kontrollja, veszteségek csökkentésére irányuló ellenőrzések végrehajtása.

Termelési terv időbeni végrehajtásának felügyelete,

napi jelentések készítése,

dolgozókkal való együttműködés és motiválás.

CSOPORTVEZETŐK (PCBA) táborát erősítheted, ha

már sikerült egy pár év tapasztalatot összeszedned gyártási területen,

és akár egy (kisebb) csoport irányítását is rád bízták,

ahol az emberek szerettek veled dolgozni.

Magabiztosan tudod irányítani a rád bízott folyamatokat,

reggel is…. délután is….. és éjszaka is.

Mi is lenne a feladatod?

Felügyelni és segíteni az operátorok munkáját,

biztosítani, hogy az előírásokat és szabályokat mindenki érti és betartja,

termék vizsgálatokat végezni a vonatkozó utasítások szerint,

és visszajelzéseket adni az operátoroknak a minőséggel kapcsolatosan.

TECHNIKUSI pozira Te lennél a legjobb, ha

ismered az elektronika csínját-bínját,

és gyakorlatod is van már ilyen területen.

Szuper feladataid közül egy pár:

termelés felügyelete és a zavartalan működésének biztosítása,

termékváltások elvégzése,

a forrasztópanelek, mérőberendezések karbantartásában való aktív részvétel,

és hogy még hasznosabban töltsd az időd rád bízzuk a jelentések készítését a berendezések állapotáról, hibáiról.

JAVÍTÓ MŰSZERÉSZ - Te vagy a mi emberünk, ha

már van legalább 1 éves kézi forrasztásban szerzett tapasztalatod,

legfőbb erényed a precizitás.

Igazi javítóshoz méltó feladatokkal fogunk ellátni, mint pl:

a termelés során keletkező hibás egységek elemzése és javítása,

ezt követően jelentések készítése a hibákról,

valamint kíváncsiak vagyunk, mit javasolsz az ismétlődő hibák megszüntetésére.

AMIT KÍNÁLUNK NEKED:

a versenyképes alapbéredet tovább növelheted,

a jelenléti bónusszal,

továbbá képzési pótlékban is részesülhetsz,

az utazási költség miatt sem kell aggódnod, mert ezt is támogatjuk,

mind emellett pedig cafetériát is adunk.

HA EZ NEM ELÉG:

dolgozói ajánlási jutalomban részesülhetsz,

tiszta környezetben

és jó csapatban dolgozhatsz.

Fejlődésedet a cég teljes mértékben támogatja,

és ha elég motivált vagy előrelépési lehetőség is adott.

További nyitott pozícióink:

  • Dokumentáció és rendszer adminisztrátor

  • Analizáló mérnök

  • Minőségügyi mérnök

  • SMT Programozó mérnök

  • Beszerző

  • Beszerzési csoportvezető

Munkavégzés helye: 2750 Nagykőrös, Téglagyár út 9.

Jelentkezni a pozíció megjelölésével, az alábbi elérhetőségeket lehet:

e-mail címre: job@siix.hu

telefon: 30/4577113 vagy 30/202 8406

Vagy postai úton: 2750 Nagykőrös, Téglagyár út 9. címre.