Körzeti labdarúgás diákolimpiákon szépen szerepeltek iskolásaink

I. kcs

Résztvevő csapatok: Cegléd, Szent Kereszt Katolikus Általános Iskola és Óvoda

                                   Nagykőrösi Kossuth Lajos Általános Iskola

                                   Tápiószőlős-Újszilvás Református Általános Iskola és Óvoda

   III.helyezést ért el a Nagykőrösi Kossuth Lajos Általános Iskola.

Csapattagok: Dencsik András, Kovács András, Guastella-Kovács Leonardo, Dobos Dániel, Utasi Márkó, Valkai Viktor, Suba Csaba

Felkészítő: Fakan Melinda

 

 


 

 

II. kcs

Résztvevő csapatok: Cegléd, Várkonyi István Általános Iskola

                                    Kocsér, Szent Kereszt Katolikus Általános Iskola és Óvoda Gábor Áron Tagiskola

                                     Nagykőrösi Kossuth Lajos Általános Iskola

 

 

II. helyezést ért el: Nagykőrösi Kossuth Lajos Általános Iskola

Csapattagok: Bálint Attila, Béres-Deák Csaba, Dobos Dániel, Kolompár Zoltán, Nagy Boglárka, Nagy Marcell, Rostás Zoltán, Suba Csaba Dénes

Felkészítő: Fakan Melinda

 


III. kcs

Résztvevő csapatok: Abony, Somogyi István Általános Iskola

                                    Cegléd, Szent Kereszt Katolikus Általános Iskola és Óvoda

                                    Jászkarajenői Széchenyi István Általános Iskola

                                    Kocsér, Szent Kereszt Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Gábor Áron Tagiskola

                                    Nagykőrösi Kossuth Lajos Általános Iskola

                                    Felkészítő: Ballai Ottó

                                    Nagykőrösi II.Rákóczi Ferenc Általános Iskola

 

 

I. helyezést ért el: Nagykőrösi II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola

Továbbjutott a megyei területi döntőre.

 

Csapattagok: Bán Alexander, Csicsó Zoltán, Ézsiás Bence, Hupka Bálint, Nagy Marcell, Széles Martin József, Utasi Dávid, Valkai Zsolt, Vas Richárd

Felkészítő: Marton Balázs

 

IV. kcs

Résztvevő csapatok: Albertirsa, Roszík Mihály Evangélikus Általános Iskola

                                   Jászkarajenői Széchenyi István Általános Iskola

                                    Nagykőrösi Kossuth Lajos Általános Iskola

                                    Felkészítő: Ballai Ottó

                                    Nagykőrösi II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola

                                    Felkészítő: Marton Balázs

                                    Törteli Szent István Király  Általános Iskola

 

                                                                                                             Takács Judit

                                                                                                          körzeti szakreferens

                                         

                                     

 

 

Címke: