Diákolimpiai hírek- TORNA

Szeretettel gratulálunk! 

 

A Pest Megyei Torna „B” Kategóriás Torna Diákolimpia a Nagykőrösi Kossuth Lajos Általános Iskola tornacsarnokában került megrendezésre 2019. január 18-án.

EREDMÉNYEK:

Csapatverseny:

I. korcsoport  (4 csapat)

I. Nagykőrösi Kossuth Lajos Általános Iskola     71,7

Csapattagok: Gál Viktória, Asztalos Liliána Zorka, Sárvári Szófia, Tóbi Tímea, Ajtai Vanessza Borbála, Kovács Laura Bettina, Guttyán Gréta  Mercédesz

           Egyéni összetett verseny:   
                        II. helyezés: Tóbi Tímea
                      IV. helyezés:  Sárvári Szófia

Felkészítő: Faragóné Kollár Éva

II. korcsoport  ( 9 csapat)

I. Nagykőrösi Kossuth Lajos Általános Iskola    107,7

Csapattagok: Gulyás Patrícia, Szécsény Mercédesz, Valkai Natália Iringó, Pletser Fanni,   Kiss Mirella, Rostás Tifani, Bodzsár Linett, Bodzsár Atina   

            Egyéni összetett verseny:
                           I. helyezés:   Szécsény Mercédesz

Felkészítő: Faragóné Kollár Éva

VI. Nagykőrösi II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola   101,6

Csapattagok: Bálint Henrietta, Kósa-Fehér Lili Diána, Léhner Nikoletta, Rab Anna Rea, Széles Olívia, Tekes Orsolya, Végh Emese Csenge

Felkészítő: Csete Zoltánné

 

III-IV. korcsoport (8 csapat)

III. Nagykőrösi Kossuth Lajos Általános Iskola   107,8

Csapattagok: Buzsák Dorina, Sallai Anett Erzsébet, Pletser Lilla, Hertling Viktória, Fülep Fanni, Pap Dominika           

                  Egyéni összetett verseny:
                             IV. helyezés:     Buzsák Dorina

Felkészítő: Faragóné Kollár Éva

IV. Nagykőrösi II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola  107,3

Csapattagok: Cziriák Andrea, Juhász Csenge Anna, Kerekes Bernadett, Rajnai Réka, Szigetvári Hédi, Várkonyi Dorina

                   Egyéni összetett verseny:

                              IV. helyezés: Juhász Csenge

Felkészítő: Csete Zoltánné

             Egyéni verseny:

                III-IV.korcsoport

                      II. Juhász Csenge

                     III. Cziriák Andrea

                     IV. Várkonyi Dorina

                            Rajnai Réka

A megyei versenyek 1-3. helyezett csapatai, az egyéni versenyek 1-4. helyezettjei jutnak tovább az országos elődöntőbe. Amennyiben az egyéni 1-4. helyezett a továbbjutó csapat tagja, úgy a sorrendben következő egyéni versenyző jogosult indulni. Azonos pontszám esetén mindenki továbbjut az országos elődöntőbe.

     

                                                            Takács Judit

                                          Pest Megyei Diáksport Szövetség

                                                        körzeti  szakreferens

Címke: